- UniMachines
- ›
- Tokarki CNC i centra tokarskie
- ›
- Tokarki CNC
- ›
- Tokarki CNC VICTOR
- ›
- Tokarki CNC VICTOR 22120 DCL CNC FLATBED
Tokarka CNC VICTOR 22120 DCL CNC FLATBED
Tokarka CNC VICTOR 22120 DCL CNC FLATBED została wyprodukowana przez producenta maszyn VICTOR. Maszyna VICTOR 22120 DCL CNC FLATBED została zbudowana w 2002 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Stany Zjednoczone |
| Województwo | Michigan |
| Rok produkcji | 2002 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Numer magazynowy | 12188 |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia (przejazd w osi Z) | 3048 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad łożem | 559 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad suportem | 361 mm |
| Maksymalna moc wrzeciona głównego | 15 kW |
| Średnica przelotu wrzeciona | 106 mm |
Wyposażenie | |
|---|---|
| FANUC 20 TA | |
| System chłodzenia cieczą | |













































