- UniMachines
- ›
- Tokarki CNC i centra tokarskie
- ›
- Tokarki karuzelowe CNC
- ›
- Tokarki karuzelowe CNC O M
- ›
- Tokarki karuzelowe CNC O M TM 2-12 N
Tokarka karuzelowa CNC O M TM 2-12 N
Tokarka karuzelowa CNC O M TM 2-12 N została wyprodukowana przez producenta maszyn O M. Maszyna O M TM 2-12 N została zbudowana w 1991 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Stany Zjednoczone |
| Województwo | Wisconsin |
| Rok produkcji | 1991 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Średnica stołu | 1193.8 mm |
| Maksymalna średnica toczenia | 1346.2 mm |
| Maksymalna wysokość obrabianego detalu | 1251 mm |
| Minimalne obroty stołu | 8 1/min |
| Maksymalne obroty stołu | 350 1/min |
| Maksymalne obciążenie stołu | 2268 kg |
| Liczba wszystkich narzędzi w głowicy rewolwerowej | 12 szt |
| Długość tokarki | 5511.8 mm |
| Szerokość tokarki | 3606.8 mm |
| Wysokość tokarki | 5080 mm |
| Waga tokarki | 15 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| FANUC 15 T-A | |
| Transporter wiórów | |
| Głowica rewolwerowa | |
| Dokumentacja techniczna | |
















































