- UniMachines
- ›
- Tokarki
- ›
- Tokarki uniwersalne
- ›
- Tokarki uniwersalne AMERICAN
- ›
- Tokarki uniwersalne AMERICAN 17-60
Tokarka uniwersalna AMERICAN 17-60
Tokarka uniwersalna AMERICAN 17-60 została wyprodukowana przez producenta maszyn AMERICAN. Maszyna AMERICAN 17-60 została zbudowana w 1985 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Stany Zjednoczone |
| Województwo | Illinois |
| Rok produkcji | 1985 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia | 1524 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad łożem | 431.8 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad suportem | 279.4 mm |
| Maksymalna średnica toczenia w mostku | 635 mm |
| Średnica wrzeciona | 76.2 mm |
| Moc wrzeciona | 7.5 kW |
| Minimalna szybkość obrotowa wrzeciona | 20 1/min |
| Maksymalna szybkość obrotowa wrzeciona | 1600 1/min |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Uchwyt trójszczękowy | |
| Gwinty metryczne | |
| Gwinty calowe | |












































