- UniMachines
- ›
- Tokarki
- ›
- Tokarki uniwersalne
- ›
- Tokarki uniwersalne INTERKRENN
- ›
- Tokarki uniwersalne INTERKRENN TY-1340 GH
Tokarka uniwersalna INTERKRENN TY-1340 GH
Tokarka uniwersalna INTERKRENN TY-1340 GH została wyprodukowana przez producenta maszyn INTERKRENN. Maszyna INTERKRENN TY-1340 GH została zbudowana w 1992 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Niemcy |
| Województwo | Hessen |
| Rok produkcji | 1992 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Bardzo dobry |
| Załadunek | Sprzedawca organizuje załadunek w cenie maszyny |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Sprzedawca organizuje transport za dopłatą |
| Status | Można wykonać próbę |
| Numer magazynowy | 15457 |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia | 950 mm |
| Całkowite zapotrzebowanie na moc | 1.5 kW |
| Długość tokarki | 1900 mm |
| Szerokość tokarki | 800 mm |
| Wysokość tokarki | 1300 mm |
| Waga tokarki | 0.62 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| brak danych | |


















































