- UniMachines
- ›
- Tokarki
- ›
- Tokarki uniwersalne
- ›
- Tokarki uniwersalne MONARCH
- ›
- Tokarki uniwersalne MONARCH DYNASHIFT 24 X 102
Tokarka uniwersalna MONARCH DYNASHIFT 24 X 102
Tokarka uniwersalna MONARCH DYNASHIFT 24 X 102 została wyprodukowana przez producenta maszyn MONARCH. Maszyna MONARCH DYNASHIFT 24 X 102 została zbudowana w 1956 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Stany Zjednoczone |
| Województwo | Florida |
| Rok produkcji | 1956 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia | 2590.8 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad łożem | 609.6 mm |
| Średnica wrzeciona | 54 mm |
| Moc wrzeciona | 14.9 kW |
| Minimalna szybkość obrotowa wrzeciona | 14 1/min |
| Maksymalna szybkość obrotowa wrzeciona | 1750 1/min |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Podtrzymka stała | |
| Układ chłodzenia | |









































