- UniMachines
- ›
- Tokarki
- ›
- Tokarki uniwersalne
- ›
- Tokarki uniwersalne WARNER SWASEY
- ›
- Tokarki uniwersalne WARNER SWASEY 4 A
Tokarka uniwersalna WARNER SWASEY 4 A
Tokarka uniwersalna WARNER SWASEY 4 A została wyprodukowana przez producenta maszyn WARNER SWASEY. Maszyna WARNER SWASEY 4 A została zbudowana w 1966 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Stany Zjednoczone |
| Województwo | Florida |
| Rok produkcji | 1966 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna średnica toczenia nad łożem | 717.6 mm |
| Średnica wrzeciona | 311.2 mm |
| Moc wrzeciona | 56 kW |
| Minimalna szybkość obrotowa wrzeciona | 10 1/min |
| Maksymalna szybkość obrotowa wrzeciona | 526 1/min |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Układ chłodzenia | |









































