- UniMachines
- ›
- Tokarki
- ›
- Tokarki uniwersalne
- ›
- Tokarki uniwersalne WEILER
- ›
- Tokarki uniwersalne WEILER COMMODOR 230
Tokarka uniwersalna WEILER COMMODOR 230
Tokarka uniwersalna WEILER COMMODOR 230 została wyprodukowana przez producenta maszyn WEILER. Maszyna WEILER COMMODOR 230 została zbudowana w 1992 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Niemcy |
| Województwo | Hessen |
| Rok produkcji | 1992 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia | 1000 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad łożem | 475 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad suportem | 270 mm |
| Średnica wrzeciona | 56 mm |
| Moc wrzeciona | 7.5 kW |
| Minimalna szybkość obrotowa wrzeciona | 13 1/min |
| Maksymalna szybkość obrotowa wrzeciona | 2000 1/min |
| Długość tokarki | 2500 mm |
| Szerokość tokarki | 1200 mm |
| Wysokość tokarki | 2000 mm |
| Waga tokarki | 1.7 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Odczyty cyfrowe | |
| Układ chłodzenia | |
| Dokumentacja techniczna | |













































