- UniMachines
- ›
- Wiertarki
- ›
- Wiertarki kadłubowe
- ›
- Wiertarki kadłubowe INFRATIREA - ORADEA
- ›
- Wiertarki kadłubowe INFRATIREA - ORADEA 6GM A1
Wiertarka kadłubowa INFRATIREA - ORADEA 6GM A1
Wiertarka kadłubowa INFRATIREA - ORADEA 6GM A1 została wyprodukowana przez producenta maszyn INFRATIREA - ORADEA. Maszyna INFRATIREA - ORADEA 6GM A1 została zbudowana w 1990 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Polska |
| Województwo | Dolnośląskie |
| Rok produkcji | 1990 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Bardzo dobry |
| Załadunek | Sprzedawca organizuje załadunek - płatny dodatkowo |
| Płatność | Przy odbiorze |
| Transport | Sprzedawca organizuje transport za dopłatą |
| Status | Można wykonać próbę |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna średnica wiercenia w stali | 63 mm |
| Wysięg (odległość osi wrzeciona od korpusu) | 350 mm |
| Maksymalny odległość od czoła wrzeciona do stołu | 890 mm |
| Maksymalny odległość od czoła wrzeciona do podstawy | 1320 mm |
| Maksymalna szybkość posuwu pinoli | 200 mm/s |
| Minimalna szybkość obrotowa wrzeciona | 750 1/min |
| Maksymalna szybkość obrotowa wrzeciona | 1500 1/min |
| Moc napędu wrzeciona | 5.1 kW |
| Waga maszyny | 1.1 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| brak danych | |









































