- UniMachines
- ›
- Wiertarki
- ›
- Wiertarki promieniowe
- ›
- Wiertarki promieniowe CSEPEL
- ›
- Wiertarki promieniowe CSEPEL RFH 100
Wiertarka promieniowa CSEPEL RFH 100
Wiertarka promieniowa CSEPEL RFH 100 została wyprodukowana przez producenta maszyn CSEPEL. Maszyna CSEPEL RFH 100 została zbudowana w 1977 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Czechy |
| Województwo | Jihomoravský kraj |
| Rok produkcji | 1977 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Dobry |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Sprzedawca organizuje transport za dopłatą |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna średnica wiercenia w stali | 100 mm |
| Długość ramienia | 2000 mm |
| Minimalna szybkość obrotowa wrzeciona | 1900 1/min |
| Moc napędu wrzeciona | 11 kW |
| Wysokość maszyny | 3450 mm |
| Długość maszyny | 3100 mm |
| Szerokość maszyny | 1200 mm |
| Waga maszyny | 7 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| brak danych | |










































