- UniMachines
- ›
- Wiertarki
- ›
- Wiertarki słupowe
- ›
- Wiertarki słupowe SOLBERGA
- ›
- Wiertarki słupowe SOLBERGA SE 1630
Wiertarka słupowa SOLBERGA SE 1630
Wiertarka słupowa SOLBERGA SE 1630 została wyprodukowana przez producenta maszyn SOLBERGA. Maszyna SOLBERGA SE 1630 została zbudowana w 1980 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Niemcy |
| Województwo | Schleswig-Holstein |
| Rok produkcji | 1980 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Dobry |
| Załadunek | Sprzedawca organizuje załadunek w cenie maszyny |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna średnica wiercenia w stali | 30 mm |
| Maksymalna średnica wiercenia w metalach lekkich | 45 mm |
| Minimalna szybkość obrotowa wrzeciona | 85 1/min |
| Maksymalna szybkość obrotowa wrzeciona | 1800 1/min |
| Długość stołu roboczego | 350 mm |
| Szerokość stołu roboczego | 500 mm |
| Waga maszyny | 0.2 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Układ chłodzenia cieczą | |











































