- UniMachines
- ›
- Wtryskarki
- ›
- Wtryskarki do tworzyw
- ›
- Wtryskarki do tworzyw BOLE
- ›
- Wtryskarki do tworzyw BOLE 30 EKH
Wtryskarka do tworzyw BOLE 30 EKH
Wtryskarka do tworzyw BOLE 30 EKH została wyprodukowana przez producenta maszyn BOLE. Maszyna BOLE 30 EKH została zbudowana w 2021 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Czechy |
| Województwo | Jihomoravský kraj |
| Rok produkcji | 2021 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Dobry |
| Załadunek | Kupujący organizuje załadunek na własny koszt |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Kupujący organizuje transport na własny koszt |
| Status | Można wykonać próbę |
| Numer magazynowy | 6497 |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Siła zwarcia | 300 t |
| Objętość wtrysku | 890 cm3 |
| Gramatura wtrysku | 819 g |
| Wysokość płyty do mocowania formy | 1250 mm |
| Długość skoku wyrzutnika | 190 mm |
| Średnica ślimaka | 60 mm |
| Maksymalne ciśnienie wtrysku | 184 MPa |
| Długość maszyny | 6300 mm |
| Szerokość maszyny | 1700 mm |
| Wysokość maszyny | 2500 mm |
| Waga wtryskarki | 9 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| brak danych | |






















































