- UniMachines
- ›
- Wtryskarki
- ›
- Wtryskarki do tworzyw
- ›
- Wtryskarki do tworzyw CINCINNATI
- ›
- Wtryskarki do tworzyw CINCINNATI H 500-70
Wtryskarka do tworzyw CINCINNATI H 500-70
Wtryskarka do tworzyw CINCINNATI H 500-70 została wyprodukowana przez producenta maszyn CINCINNATI. Maszyna CINCINNATI H 500-70 została zbudowana w 1989 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Stany Zjednoczone |
| Województwo | California |
| Rok produkcji | 1989 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Siła zwarcia | 453.6 t |
| Gramatura wtrysku | 1984.5 g |
| Maksymalna odległość między płytami do mocowanie formy | 1193.8 mm |
| Odległość między kolumnami (w poziomie) | 819.2 mm |
| Odległość między kolumnami (w pionie) | 819.2 mm |
Wyposażenie | |
|---|---|
| CAMAC CNC CONTROL | |
| Sterowanie CNC | |

















































