- UniMachines
- ›
- Wtryskarki
- ›
- Wtryskarki do tworzyw
- ›
- Wtryskarki do tworzyw Woojin Selex
- ›
- Wtryskarki do tworzyw Woojin Selex S 350
Wtryskarka do tworzyw Woojin Selex S 350
Wtryskarka do tworzyw Woojin Selex S 350 została wyprodukowana przez producenta maszyn Woojin Selex. Maszyna Woojin Selex S 350 została zbudowana w 2003 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Czechy |
| Rok produkcji | 2003 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Dobry |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Siła zwarcia | 356.9 t |
| Gramatura wtrysku | 1133 g |
| Minimalna odległość między płytami do mocowania formy | 350 mm |
| Maksymalna odległość między płytami do mocowanie formy | 700 mm |
| Wysokość płyty do mocowania formy | 1070 mm |
| Szerokość płyty do mocowania formy | 1020 mm |
| Odległość między kolumnami (w poziomie) | 710 mm |
| Odległość między kolumnami (w pionie) | 660 mm |
| Długość skoku wyrzutnika | 180 mm |
| Średnica ślimaka | 70 mm |
| Całkowite zapotrzebowanie na moc | 70 kW |
| Długość maszyny | 7300 mm |
| Szerokość maszyny | 1600 mm |
| Wysokość maszyny | 2100 mm |
| Waga wtryskarki | 17 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| brak danych | |
















































