Wykrawarka IMAC KFA 200/6
Wykrawarka IMAC KFA 200/6 została wyprodukowana przez producenta maszyn IMAC. Maszyna IMAC KFA 200/6 została zbudowana w 1994 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Włochy |
| Województwo | Milano |
| Rok produkcji | 1994 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Dobry |
| Status | Można wykonać próbę |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna grubość blachy | 6 mm |
| Całkowite zapotrzebowanie na moc | 2.2 kW |
| Wysokość maszyny | 1000 mm |
| Długość maszyny | 920 mm |
| Szerokość maszyny | 970 mm |
| Waga maszyny | 0.39 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Deklaracja zgodności CE | |









































