Wykrawarka PELS CLU 17
Wykrawarka PELS CLU 17 została wyprodukowana przez producenta maszyn PELS. Maszyna PELS CLU 17 została zbudowana w 1972 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Francja |
| Województwo | Aube |
| Rok produkcji | 1972 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna grubość blachy | 17 mm |
| Maksymalna szybkość wykrawania (liczba uderzeń na minutę) | 33 1/min |
| Maksymalny skok narzędzia górnego | 30 mm |
| Wysokość maszyny | 2150 mm |
| Długość maszyny | 1600 mm |
| Szerokość maszyny | 813 mm |
Wyposażenie | |
|---|---|
| brak danych | |









































