Wykrawarka PULLMAX 3015/6
Wykrawarka PULLMAX 3015/6 została wyprodukowana przez producenta maszyn PULLMAX. Maszyna PULLMAX 3015/6 została zbudowana w 1992 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Niemcy |
| Województwo | Nordrhein-Westfalen |
| Rok produkcji | 1992 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna siła nacisku | 0.224338 t |
| Maksymalna grubość blachy | 6 mm |
| Maksymalna długość arkusza X | 3000 mm |
| Maksymalna szerokość arkusza Y | 1500 mm |
| Maksymalne obciążenie stołu (równomierne) | 220 kg |
| Waga maszyny | 13.5 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| brak danych | |














































