Wykrawarka TRUMPF TRUMATIC 500
Wykrawarka TRUMPF TRUMATIC 500 została wyprodukowana przez producenta maszyn TRUMPF. Maszyna TRUMPF TRUMATIC 500 została zbudowana w 2000 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Czechy |
| Województwo | Jihomoravský kraj |
| Rok produkcji | 2000 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Dobry |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Sprzedawca organizuje transport za dopłatą |
| Status | Można wykonać próbę |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna siła nacisku | 22.4 t |
| Maksymalna grubość blachy | 6 mm |
| Długość stołu X | 2500 mm |
| Szerokość stołu Y | 1250 mm |
| Maksymalny przesuw w osi X | 2500 mm |
| Maksymalny przesuw w osi Y | 1250 mm |
| Wysokość maszyny | 2200 mm |
| Długość maszyny | 5200 mm |
| Szerokość maszyny | 5200 mm |
| Waga maszyny | 11.1 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Sterowanie CNC | |





















































