Wykrawarka TRUMPF TruPunch 1000
Wykrawarka TRUMPF TruPunch 1000 została wyprodukowana przez producenta maszyn TRUMPF. Maszyna TRUMPF TruPunch 1000 została zbudowana w 2007 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Czechy |
| Województwo | Jihomoravský kraj |
| Rok produkcji | 2007 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Dobry |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Sprzedawca organizuje transport za dopłatą |
| Status | Można wykonać próbę |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna siła nacisku | 16.8 t |
| Maksymalna grubość blachy | 6.4 mm |
| Długość stołu X | 2050 mm |
| Szerokość stołu Y | 1280 mm |
| Wysokość maszyny | 2155 mm |
| Długość maszyny | 6150 mm |
| Szerokość maszyny | 5825 mm |
| Waga maszyny | 8 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| brak danych | |


















































