- UniMachines
- ›
- Frezarki CNC i centra frezarskie
- ›
- Frezarki CNC
- ›
- Frezarki CNC KiHeung
- ›
- Frezarki CNC KiHeung U1020 N
Frezarka CNC KiHeung U1020 N
Frezarka CNC KiHeung U1020 N została wyprodukowana przez producenta maszyn KiHeung. Maszyna KiHeung U1020 N została zbudowana w 2015 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Polska |
| Województwo | Śląskie |
| Rok produkcji | 2015 |
| Gwarancja | Gwarancja na 12 miesięcy |
| Stan techniczny | Nieużywany |
| Załadunek | Sprzedawca organizuje załadunek w cenie maszyny |
| Płatność | Po uruchomieniu u kupującego |
| Transport | Sprzedawca organizuje transport za dopłatą |
| Status | Można wykonać próbę |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Długość stołu roboczego | 3200 mm |
| Szerokość stołu roboczego | 900 mm |
| Maksymalne obciążenie stołu (równomierne) | 10000 kg |
| Moc napędu wrzeciona | 38 kW |
| Liczba osi sterowanych CNC | 4 szt |
| Liczba osi synchronicznych | 4 szt |
| Maksymalna szybkość obrotowa wrzeciona pionowego | 4000 1/min |
| Długość przesuwu w osi X (posuw mechaniczny) | 3000 mm |
| Długość przesuwu w osi Y (posuw mechaniczny) | 1050 mm |
| Długość przesuwu w osi Z (posuw mechaniczny) | 1300 mm |
| Maksymalna szybkość posuwy w osi X | 16000 mm/s |
| Maksymalna szybkość posuwy w osi Y | 16000 mm/s |
| Maksymalna szybkość posuwy w osi Z | 16000 mm/s |
| Waga maszyny | 23000 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Heidenhain iTNC 530 | |
| Złącze USB | |
| Złącze Ethernet (LAN) | |
| Elektroniczne kółko do pracy ręcznej | |
| Głowica pionowa skrętna (2 osie) | |
| Głowica pionowa uniwersalna ( poziomo-pionowa ) | |
| Płynna regulacja obrotów wrzeciona pionowego | |
| Wibroizolatory | |
| Centralne smarowanie | |
| Układ chłodzenia cieczą | |
| Oświetlenie | |
| Dokumentacja techniczna | |
| Deklaracja zgodności CE | |











































