- UniMachines
- ›
- Prasy hydrauliczne
- ›
- Prasy hydrauliczne wysięgowe
- ›
- Prasy hydrauliczne wysięgowe OEVERMANN
- ›
- Prasy hydrauliczne wysięgowe OEVERMANN ESP 150
Prasa hydrauliczna wysięgowa OEVERMANN ESP 150
Prasa hydrauliczna wysięgowa OEVERMANN ESP 150 została wyprodukowana przez producenta maszyn OEVERMANN. Maszyna OEVERMANN ESP 150 została zbudowana w 1984 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Niemcy |
| Województwo | Thüringen |
| Rok produkcji | 1984 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna siła nacisku | 150 t |
| Wysięg (odległość od korpusu do osi tłoczyska) | 400 mm |
| Maksymalny skok tłoczyska | 400 mm |
| Długość dolnego stołu | 1200 mm |
| Szerokość dolnego stołu | 710 mm |
| Długość górnego stołu | 1200 mm |
| Szerokość górnego stołu | 450 mm |
| Szybkość tłoczyska (bez obciążenia) | 414 mm/s |
| Szybkość tłoczyska (powrót) | 380 mm/s |
| Zapotrzebowanie na moc | 37 kW |
| Maksymalne ciśnienie | 24.5 MPa |
| Wysokość maszyny | 3600 mm |
| Długość maszyny | 2200 mm |
| Szerokość maszyny | 1400 mm |
| Waga maszyny | 9.5 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| brak danych | |












































